Архієпископ Михаїл взяв участь в урочистостях з нагоди святкування 50-ї річниці створення в/ч 3008 Національної Гвардії України

 02412 травня 2017 року на запрошення командування в/ч 3008 Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, взяв участь в урочистостях з нагоди святкування 50-ї річниці створення в/ч 3008 Національної Гвардії України.

Розпочав захід Командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Аллеров Юрій Володимирович, який звернувся зі словом вітання до особового складу та гостей.
Після цього відбулось відкриття меморіалу загиблим гвардійцям, а далі владика Михаїл звершив чин освячення меморіального знаку та очолив панахиду за загиблими воїнами в/ч 3008, які поклали душу свою на полі битви, захищаючи Україну від московської навали.
Після відпусту владика звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом, по завершенні якого подарував воїнам ікону Спасителя та духовну літературу для військової бібліотеки.
В урочистостях також взяли участь: командир військової частини 3008 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України полковник Сергій Мамченко, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, голова Вінницької облРади Анатолій Олійник, ветерани АТО, рідні та близькі воїнів.
Владику супроводжували і співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Вінницького району прот.Микола Мельник, капелан в/ч 3008 прот.Михайло Бабій та духовенство м.Вінниці.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії