Архієпископ Михаїл прийняв до складу Вінницької єпархії громаду Успіння Пресвятої Богородиці с.Миролюбівка Піщанського району, яка перейшла з Московського патріархату в Православну Церкву України

Myrolyubivka Pishchanskyi Raion 30Парафія Успіння Пресвятої Богородиці с.Миролюбівка, Піщанського району Вінницької області, у день свята Різдва Христового прийняла рішення вийти зі складу Московського патріархату та приєднатись до Вінницької єпархії ПЦУ.

7 січня 2019 року після звершення богослужіння Різдва Христового були проведені парафіяльні збори громади, яка прийняла рішення увійти до складу ПЦУ.
Настоятель парафії прот.Олександр Барабаш 9 січня прибув до Вінницького єпархіального управління ПЦУ, де звернувся до керуючого Вінницькою єпархією Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Брацлавського, з відповідними проханнями прийняти до складу єпархії громаду Успіння Пресвятої Богородиці с.Миролюбівка та зарахувати його до числа кліру.
Владика схвалив рішення зборів та задовольнив прохання громади та її настоятеля через відповідні укази.
Владика подякував отцю Олександру та членам громади за їхній мужній і відповідальний крок.
Релігійна громада с.Миролюбівки стала першою громадою Піщанського району, яка вирішила приєднатися до Православної Церкви України.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії