Предстоятель помісної Української Православної Церкви 25 травня 2022 року звершив у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі Божественну літургію з нагоди дня пам’яті свого небесного покровителя – святителя Епіфанія, єпископа Кіпрського.
Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію співслужив єпископат з усієї України, у тому числі й Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, Екзарх Вселенського Патріарха в Україні єпископ Команський Михаїл, всечесна братія обителі та численне духовенство.

Напередодні дня пам’яті свого небесного покровителя – святителя Епіфанія, єпископа Кіпрського, 24 травня 2022 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив Всенічне бдіння, під час якого архієпископ Михаїл привітав Його Блаженство зі святом та вручив букет квітів. Владику супроводжував секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук.

Під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.
Також Митрополит Епіфаній возніс молитву про звільнення України від нашестя чужинців.
На запричасному стиху проповідь виголосив архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.
Після літургії та подячного молебня від імені Священного Синоду, архіпастирів, духовенства та мирян Предстоятеля з Днем тезоіменитства привітав секретар Священного Синоду митрополит Вінницький і Барський Симеон.
У відповідь Митрополит Епіфаній подякував за теплі привітання та звернувся до присутніх з першосвятительським словом.
Урочиста відправа завершилася многоліттям Блаженнійшому владиці.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)