Відійшов у вічність ще один герой-воїн Українського народу

2У суботу, 16 грудня, в храмі Святих Жон-мироносиць м.Вінниці була звершена заупокійна служба за спочилим убієним воїном Павлом Корнелюком.

Богослужіння з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Брацлавського, очолив секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук. Йому співслужили: благочинний Вінницького району прот.Микола Мельник, настоятель храму прот.Роман Петрик та духовенство м.Вінниці та Калинівського району.
Після відпусту похорону прот.Ігор Сіранчук висловив співчуття родині загиблого бійця та звернувся до присутніх зі словом, в якому закликав всіх пам’ятати подвиг цього славного сина Українського народу та молитися за спокій його душі.
Затим велика кількість людей попрощалися з покійним і похоронна процесія вирушила до місця захоронення спочилого – алеї Слави, що на центральному кладовищі.

Довідка.
Павло Корнелюк, 1988 року народження, загинув у середу, 13 грудня, на Сході України в зоні проведення АТО. Виконуючи бойове завдання на спостережному пункті Павло отримав вогнепальне поранення голови від кулі снайпера. Помер у військовому шпиталі м. Авдіївка о 18.50 год.

Вічна пам'ять Герою, Захиснику України!

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії