Дорогі наші воїни-захисники прийміть щирі вітання зі святами – Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

Ці знаменні свята нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Божа Матір вважається покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду.

Сьогодні Ви є славними нащадками українського козацтва, бо, так само як і вони, бороните нашу віру, нашу Українську державу та захищаєте наш народ від тієї московської орди, яка вдерлась на нашу землю і принесла смерть, горе та руїну.

Ваш подвиг неоціненний, бо Ви перемогли страх смерті й часто ціною свого життя подаєте нам мирне існування, виконуючи Божу заповідь: «Що немає більшої любові за ту, як хто покладе душу свою за друзів своїх».

Сьогодні ми звертаємось до Пресвятої Богородиці з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.

Сердечно бажаємо Вам перемоги над ворогом, щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизни. Нехай Покров Божої Матері береже Вас від кулі ворожої, щоб Ви якнайшвидше з перемогою, здоровими і неушкодженими повернулись до своїх родин.

Нехай у цей святковий день єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Зі святом Вас!

Вся повнота Вінницько-Тульчинської єпархії УПЦ (ПЦУ)