Відійшов у вічність благочинний Томашпільського району, намісник Свято-Феодорівського чоловічого монастиря архімандрит Серафим (Котляров)

SERAFYMВінницько-Тульчинська єпархія з сумом сповіщає, що 14 вересня 2020 року на 46-му році життя, після важкої хвороби, відійшов у вічність благочинний Томашпільського району, намісник Свято-Феодорівського чоловічого монастиря архімандрит Серафим (Котляров).

Архімандрит Серафим (в миру Котляров Володимир Олександрович) народився 19 листопада 1974 р. в м. Іркутськ (Росія). Навчався в Киргизькому Державному університеті м. Бешкек та у Білоруському Державному університеті м. Мінськ. Працював вчителем у загальноосвітній школі. З 1999 року співав у церковному хорі. Та за покликом Божим у 2003 році прийняв чернечий постриг з іменем Серафим і був рукоположений в сан ієродиякона в Глинській Пустині. З часом приєднався до Помісної Православної Церкви, де ніс свій чернечий послух. Останні роки був намісником Свято-Феодорівського чоловічого монастиря смт. Вапнярка, який був збудований саме трудами нині спочилого отця Серафима.
Архімандрит Серафим ніс також послух настоятеля парафій Св. Онуфрія Великого с. Високе та Почаївської ікони Божої Матері с. Вербова, обіймав посаду благочинного Томашпільського району.
Від імені владики Михаїла, кліру та всіх вірних Вінницько-Тульчинської єпархії ПЦУ висловлюємо щирі співчуття мамі, всім рідним та близьким, осиротілій пастві, а також всім, хто любив та шанував покійного. Нехай Всемилостивий Господь прийме отця Серафима в оселі праведників і упокоїть його душу у Царстві Небесному.

Вічная пам'ять!

Похорон відбудеться 16.09.2020 року в смт. Вапнярка Томашпільського району у Свято-Феодорівському чоловічому монастирі. Початок Божественної літургії о 900 год.glavnaj 500 500