21 листопада 2022 року Православна Церква відзначає свято Собору Архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних. З нагоди цього, а також дня свого тезоіменитства, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, звершив святкове богослужіння у кафедральному храмі Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м. Вінниці. Під час богослужіння були піднесені молитви за українських воїнів, за перемогу і мир в Україні та заупокійні молитви за всіх, хто поклав своє життя за волю і незалежність України, за всіх невинно вбитих московськими окупантами.

Після відпусту владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом. Далі від всієї повноти Вінницько-Тульчинської єпархії архієпископа Михаїла привітав секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, який зокрема побажав йому здоров’я, наснаги, кріпості духу, завжди черпати мудрість в свого небесного покровителя та підніс святу просфору і квіти. Владику привітали і віруючі кафедрального храму, і начальник управління у справах національностей і релігій Вінницької ОВА Ігор Салецький.
Наприкінці, після святкового многоліття, архієпископ Михаїл подякував всім присутнім за слова вітань і, у свою чергу, привітав їх із собором Архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних, зі святом Свободи та Гідності, побажав якнайшвидшої перемоги над ворогом і миру в Україні.
Владиці співслужило духовенство єпархії.
У цей святковий день владика отримав вітання від благочинь, духовенства, представників влади, громадських організацій, військових, віруючих.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії