16 травня 2021 року, у третю неділю після Пасхи, свв. жінок-мироносиць, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до храму Свв. Жон-мироносиць м. Вінниці, де звершив освячення новозбудованої дзвіниці та дзвонів.
Перед храмом владику привітали віршами діти та піднесли коровай і квіти.
Настоятель храму прот. Роман Петрик, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його звершити освячення нової дзвіниці та піднести свої святительські молитви за громаду та за мир, спокій і злагоду в Україні.

Під час освячення владика окропив дзвони святою водою.
Після відпусту архієпископ Михаїл звернувся до присутніх з архіпастирським словом, в якому, зокрема, привітав громаду з престольним святом, а усіх жінок – зі святом жінки-християнки.
Далі з благословення Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, владика нагородив благодійників високими церковними нагородами: Валерія Коровія, Сергія Єрмольчика та Юрія Цимбалюка – орденами Св. вмч. Юрія Переможця, Таїсію Коровій – орденом св. рівноап. вел. кн. Ольги, Олега Ткаченка – орденом Св. арх. Михаїла ІІ ст.
Богослужіння завершилось святковим многоліттям.
Владиці співслужили секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, настоятель храму прот. Роман Петрик, Вінницький благочинний прот. Микола Мельник та духовенство м. Вінниці.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії